Star tvde yayınlanacak olan, Kutlu Medya yapımın üstlendiği ve yapımcısı Kaan Kutlu olan Kazananlar Kulübü adlı dizi Eylül ayında ekranlarda olacak. Fragmanları çekilen ve bölüm çekimlerine başlanacak olan dizinin Ana Castında ve başrollerinde iddialı oyuncular yer alıyor.

Bu muhteşem dizi yakında Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Dizinin Ana Castında yer alan genç yetenek, dizi, sinema ve Tiyatro oyuncusu Mesut Yılmaz, mafya Babasının oğlu ‘’Celal‘’ karakteri ile seyirci ile buluşacak. Bir dönem Diziler ve ekranlarda olan genç oyuncu, Tiyatro gösterilerinden sonra tekrar yeni bir dizide önemli bir karakterle izleyicisiyle buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor. Aynı zamanda çekimleri devam eden, Hocalı Katliamını konu alan ‘’Cennetin Çocukları ‘’ adlı sinema projesinin de Ana Castında ‘’Panos ‘’ karakteri ile de izleyicisiyle buluşacak.

MESUT YILMAZ KİMDİR?

1988 yılında Zonguldak Ereğli ilçesinde dünyaya gelen Mesut Yılmaz Ailenin ilk çocuğudur. İlk, orta ve lise öğrenimin den sonra, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinden mezun olmuştur. Okul yıllarında tiyatro etkinliklerine katılmıştır. Tiyatroda yeteneğini keşfeden hocalarının tavsiyesi üzerine oyunculuk üzerine Sanat Merkezi Akademisinde eğitimini tamamlamış veTiyatroya da çok önem vermiştir. İlk oyunculuk deneyimini iki dünya arasında adlı dizide kanıtlamış daha sonra Küçük kıyamet, Elif Dizisi, Hülya Avşar'ın Bana bir koca Lazım klibi ve festival filmlerinde rol almıştır. Sonra tekrarTiyatroya geri dönen oyuncu uzun bir aradan sonra tekrar dizi ve sinema projelerini değerlendirmeye başlamıştır. Mesut Yılmaz Aynı zamanda memleketi Zonguldağın Alaplı ilçesinde ‘’Alaplı Kültür ve Sanat Derneği’ni ‘’ kurarak memleketinede katkıda bulunmuş ve halen Tiyatro kursu, Nakış, Keman ve Resim kursları faaliyetlerini sürdüren dernek çalışmalarına da devam etmektedir.

Başta memleketi Zonguldak Alaplı olmak üzere başarısı çokça konuşulan Yılmaz,  yeni projelere imza atmaya devam edeceklerini de ifade etmektedir.

____________________________________Mine Sarmış...