Antalyaspor'un yaptırdığı ikinci testlerde 2 kişinin sonucu pozitif çıktı, Beşiktaş maçına çıkıyorlar

Birçok kişinin koronavirüs testinin pozitif çıktığı söylenen Antalyaspor'da yapılan ikinci testte sadece 2 kişinin koronaya yakalandığı ortaya çıktı. İlk yapılan testlerin tutarsız sonuç verdiği tespit edildi. Akdeniz ekibi, İstanbul'a hareket etti.

Antalyaspor'un yaptırdığı ikinci testlerde 2 kişinin sonucu pozitif çıktı, Beşiktaş maçına çıkıyorlar

Yaklaşık 50 kişinin koronavirüs testinin pozitif çıktığı söylenen Antalyaspor'da yapılan ikinci testte sadece 1 futbolcu ve 1 personel olmak üzere 2 kişinin koronaya yakalandığı ortaya çıktı.

İLK TESTLERDE TUTARSIZ SONUÇ ALINMIŞTI

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, "Fraport TAV Antalyasporumuzun yarın Beşiktaş ile oynayacağı karşılaşma öncesi dün ve bu sabah özel bir laboratuvara yaptırılan koronavirüs testlerinde bazı tutarsız sonuçlar alınmıştır. Bilahare Türkiye Futbol Federasyonu Sağlık Protokolü gereği Antalya İl Sağlık Müdürlüğü'ne yaptırılan resmi test sonucuna göre 1 futbolcumuz ve 1 personelimizde koronavirüs bulgusuna rastlanmıştır. Gerekli izolasyon sağlanmış, önlemler alınmıştır. Takımımız Beşiktaş maçı için planlandığı şekilde özel bir uçakla İstanbul'a hareket edecektir" ifadelerine yer verildi.

İSTANBUL'A HAREKET ETTİ

Fraport TAV Antalyaspor'da tüm koronavirüs test sonuçlarının negatife dönmesi sonrasında Akdeniz ekibi tam kadro olarak İstanbul'a hareket etti.

Saat 23.30'da Antalya Havalimanı'ndan kalkan özel uçakla İstanbul'a hareket eden Antalyaspor kafilesi, tam kadro olarak uçaktaki yerini aldı.

"ENTERESAN SAATLER GEÇİRDİK"

Antalya Havalimanı'nda Demirören Haber Ajansı'na kısa bir açıklama yapan Fraport TAV Antalyaspor Teknik Direktörü Tamer Tuna, "Söyleyecek çok bir şey yok, enteresan saatler geçirdik ama şu an iyiyiz, bir sıkıntı yok. Teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

Bu bir reklam alanı

Akdeniz ekibi Süper Lig 2'nci hafta mücadelesinde yarın saat 19.00'da Vodafone Park'ta Beşiktaş ile karşı karşıya gelecek.

Antalyaspor'un yaptırdığı ikinci testlerde 2 kişinin sonucu pozitif çıktı, Beşiktaş maçına çıkıyorlar