Yazar Sebahat Şahin Bursa’da Gönüllere Taht Kurdu…

Gazeteci-yazar Sebahat Şahin’in kaleminden satırlara dökülen ‘’Kanatsız Melekler’’ adlı kitabın imza etkinliği, 6-7 Ekim tarihleri arasında Bursa ilimizde gerçekleşti.

Yazar Sebahat Şahin Bursada Gönüllere Taht Kurdu…
Güncel

Gazeteci-yazar Sebahat Şahin’in kaleminden satırlara dökülen ‘’Kanatsız Melekler’’ adlı kitabın imza etkinliği, 6-7 Ekim tarihleri arasında Bursa ilimizde gerçekleşti...

KARDELEN KESTANE ŞEKERİ FABRİKALARINDA BULUŞULDU

İzzet Battır’ın önderliğinde yapılan program kapsamında, Mümin Akgün’ün sahibi olduğu Kardelen Kestane Şekeri Fabrikası’na gidildi. Fabrika alanı içerisinde yer alan ödüllü bahçede, tabiatın sunduğu şölen eşliğinde doğal lezzetlerle dolu bir kahvaltı yapıldı...

KESTANE ŞEKERLERİNİN LEZZET YOLCULUĞUNA TANIK OLUNDU

Uzun uğraşlar sonucu bizlere ulaşan ve bir emeğin ürünü olarak ortaya çıkan kestane şekerlerinin üretim aşamaları gözlemlendi. 

Şahin, insanı büyüleyen bir mekânda bulunduklarına dikkat çekerek şunları söyledi:

‘’Adımımı atar atmaz büyülendiğim bu mekânda, bu lezzete ulaşmanın nasıl bir emek gerektirdiğine canlı şahit oldum. Hijyen koşullarının kusursuz olduğu fabrikadan çıkan ürünleri gözünüz kapalı tüketebilirsiniz. Kestane şekeri alacaksanız, Mutlaka Kardelen markası olmasına dikkat edin derim. Müthiş bir kahvaltıdan sonra, dallarından meyveler sarkan bahçede bol bol fotoğraf çektirip, leziz bir kahve içtik. Mümin Bey’e ve arkadaşlarına ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. ‘’

Şahin, daha sonra fabrikadan ayrıldı. 

BAŞKAN BOZBEY, DONDİFEST’TE STANTLARI GEZDİ

Kadın Ekonomi Platformu’nunöğleden sonra Nilüfer ilçesinde düzenlediği DONDİFEST festivalinde,  Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Şahin’in standını ziyaret etti.


    
Şahin, çok güzel bir geçirmelerine vesile olan Sarı Alan Orman Köşkleri İşletme Müdürü İzzet Battır’a teşekkürlerini sunarak, GÜMTOB (Güney Marmara Otelciler Birliği) üyeleri ile muhteşem bir yirmi dört saat geçirdiklerini belirtti.

Katıldığı tüm imza etkinliklerinde güzelliği ve hanımefendiliği ile göz boyayan yazar Sebahat Şahin Bursa’da da okurlarının yoğun ilgisi ile karşılaşarak gönüllere taht kurmayı başardı.

Muharrem Koçak / Özel Haber
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!